Przystępny Serwis IT

Nie ma lepszego wyboru niż spokój ducha w kwestii systemu komputerowego.
Bez względu na porę dnia - zawsze jesteśmy gotowi Ci pomóc.
Zobacz więcej szczegółów na temat tego, jak to działa.

Image

Dlaczego dPS jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem?

Zatrudniliśmy dobrze wyszkolonych specjalistów IT którzy rozumieją i znają całą gamę problemów i potrzeb komputerowych. Nie jest łatwe zawsze być na bieżąco z niekończącym się rozwojem technologii , ale w większości potrzeb jesteś kryty.

Koncentrujemy się na prywatnym konsumencie oraz małych biznesach (nie przekraczających 100 stanowisk) , dlatego jesteśmy w stanie przypisać więcej czasu i sił do perfekcyjnego zarządzania, naprawą oraz konserwacją systemów komputerowych, a w szczególności zabezpieczania ich przed totalnym zepsuciem.

 


W październiku 2018 roku zapisałem się na członkostwo w dPS i muszę powiedzieć, że była to świetna decyzja. Nie tylko pilnowali mojego systemu, ale także udzielili mi wielu wskazówek i porad, jak efektywniej korzystać z mojego systemu. Kiedy potrzebuję kupić nowe oprogramowanie lub sprzęt, kiedy zwykle dzwonię do inżynierów dPS, zawsze dają mi kilka wskazówek, jak uzyskać jak najwięcej za złotówkę. Innymi słowy, uczę się wielu małych rzeczy, które pomagają mi pracować i efektywniej korzystać ze sprzętu komputerowego i oprogramowania. Mogę też spać dłużej i nie marnować czasu na regularne tworzenie kopii zapasowych i aktualizacje. To członkostwo zaoszczędziło mi dużo czasu.

HAVE MORE CONTROL

Image

BE MORE PRODUCTIVE

Image

AUTOMATE AND OPTIMIZE

Image