Microchip pod mikroskopem

 

 

Czy aktualizowac do Windows 11 ?

 

data point software 23452

Rezygnacja z systemu Windows 11 na razie nie oznacza, że nie będziesz mógł dokonać aktualizacji w przyszłości. Czy pamiętasz, jak Microsoft naciskał na użytkowników, aby uaktualnili system z Windows 8 do Windows 10?
Cóż, oczywiście Windows-8 był naprawdę złym wydaniem i staramy się unikać serwisowania komputerów z Win-8.

Bylibyśmy zszokowani, gdyby Microsoft nie zachęcał użytkowników tak entuzjastycznie jak wcześniej, a wszystko to w służbie uaktualnienia do systemu Windows 11. Po prostu nie możemy sobie wyobrazić, że kiedykolwiek stracisz możliwość uaktualnienia do systemu Windows 11 .

Będzie punkt zwrotny. Wierzymy, że kiedyś w przyszłości Microsoft dostarczy flagowe funkcje systemu Windows 11, dopracuje interfejs użytkownika, naprawi (większość) błędów i, miejmy nadzieję, poprawi interfejs użytkownika i funkcje. Nie możemy powiedzieć, kiedy to może nastąpić, ale rozważymy, kiedy uznamy, że nadszedł czas na aktualizację.

Na razie jednak zalecamy, aby większość ludzi po prostu zrezygnowała i poczekała na przejście na system Windows 11. Większość — nie wszyscy! Jeśli lubisz pracować w najnowocześniejszym środowisku firmy Microsoft, zachęcamy do uaktualnienia. Osoby, które chcą korzystać z funkcji takich jak AutoHDR lub podoba im się to, co Microsoft robi z widżetami systemu Windows 11, powinny spróbować. W końcu powinieneś mieć krótki czas na powrót do systemu Windows 10.

Windows 11 nadal jest przyszłością systemu Windows. Jednak dla wielu użytkowników systemu Windows 10 przyszłość może poczekać. Sprawdź naszą wyczerpującą recenzję systemu Windows 11, jeśli chcesz jeszcze bardziej zagłębić się w nasze wrażenia z najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu.

Uwaga: jeśli kupisz coś po kliknięciu linków w naszych artykułach, możemy otrzymać niewielką prowizję. Przeczytaj nasze zasady dotyczące linków partnerskich, aby uzyskać więcej informacji.